8 kwi 2015

Jeden ważny moment....

Witam Was Kochani :*, 


Tak żyję, nadal...skoro to już ustaliliśmy to możemy zabierać się do roboty :).

---
Przychodzę tu dziś, aby zachęcić Cię do tego, do czego mnie ostatnio zachęcił świat, a może zmusił? Myśl, jest prosta doceń tą jedną chwilę, która jest na swój sposób wyjątkowa (będziesz wiedział, która to), chwyć ją mocno i poddaj się jej działaniu.
Jaka to chwila? Najprostsza, to ten moment gdy idziesz do pracy i wybierasz drogę, za którą nie przepadasz, albo ten gdy rezygnujesz z 5 minut snu i ofiarujesz je dobrej książce... Ten kiedy podczas kłótni postanawiasz wyjątkowo milczeć i słuchać obelg, zamiast nadawać jak drugi gramofon, ten kiedy spontanicznie wyrzucasz z kieszeni na chodnik 2zł, i ten gdy spontanicznie wstajesz z fotela i chwilę podskakujesz.

Wierz mi, nic tym nie zmienisz... Będzie Ci chwilę niekomfortowo, może nieprzyjemnie, a może wręcz przeciwnie przeczytasz jedno zdanie, które zmieni Twój dzień. Dowiesz się też, co ktoś naprawdę o Tobie myśli, ktoś znajdzie to 2zł i kupi sobie malutką chwilę radości (a Ty nie zbiedniejesz)...
Wierz mi, Twój "mózg" się ucieszy, bo wyrzucisz go na chwilę z tej stagnacji, zmusisz do działania, zaskoczysz go i zapytasz: "No i co my na to?" .
Każda droga, nawet ta najkrótsza, zaczyna się od jednego kroku.


------

Poniedziałek Wielkanocny na MaMi: 

Foxes - Holding on to Heaven 
 
 ---

Strój?
Spódnica wyszlupana na allegro, prezentuje się całkiem korzystnie ;). Bluzeczka z "siaty" to Sinsay, a wygodne trzewiki to dzieło Centro. Wierzcie mi, to zestawienie kolorystyczne, plus biały kolor, to jakieś 80% mojej szafy.

---
Złap jeden ważny moment,
i daj się ponieść.


XxX

MaMi


instagram.com/world_of_mami
www.world-of-mami.pinger.pl/
www.facebook.com/pages/MaMi/829353627087669

3 komentarze:

  1. Super stylizacja, klasyka zawsze się obroni :) A moją uwagę przykuło jeszcze toffifee, chyba głód słodyczowy mnie dopadł :P

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetna stylizacja, fantastyczne zdjęcie z psiakiem a do tego mądre słowa- skorzystam z rady na pewno, mój mózg już się cieszy :)

    OdpowiedzUsuń
  3. witaj MaMi masz naprawdę bardzo piękne nóżki super

    OdpowiedzUsuń