11 gru 2014

Brak obuwia nie przeszkadza, gdy z tygrysem Ci do twarzy

Witam Was Kochani :*,

Muszę dodać już na wstępie, że ten wpis powstawał przy dużejjjj dozie mojego poirytowania... To niesamowite jak człowiek potrafi się zirytować jak po "skończonym dniu/tygodniu" siada przed komputerem i jak "ręką odjął" odcinają mu internet... O tak, my nocne marki mamy złą dolę bo neostrada/ orange często myśli, że internet 24h na dobę to, to samo co internet w ciągu dnia. "Przecież jest noc, nikt nie zauważy, że odcięliśmy ich od internetu;p". Z tego miejsca pozdrawiam też Cyfrowy Polsat, który znowuż uważa, że jak nie korzystasz z ich usługi przez jakiś czas (mimo, że abonament płacisz) to może Cię odciąć dostęp do wszystkich kanałów a już w szczególności od ukochanego TCM. To całkiem zabawne, że aby go przywrócić potrzeba zintegrowania - jedna osoba siedzi z panem w salonie a druga w domu z boxem polsatu...


AAAA...Przepraszam, że wylewam frustrację, ale "małe chochliki" chyba ostatnio testują poziom mojej wytrzymałości.

---
Dane dotyczące stroju: 

To nie taki zwykły zwyklak. Wystarczy się przyjrzeć :). Spodnie z #h&m mają bardzo miły tłoczony materiał w cętki, idealnie biała cieplutka bluza (znów #New Yorker - ich wersje są cieplutkie) z przodu, ma wytłoczoną głowę tygrysa... Nic się tym strojem nie wymusza a tak czy siak jest mi w nim cieplutko, milutko i nie jest nudny;). Wyjątkowo "na ubierałam" się w dodatki, 2 bransoletki, pierścionek, kolczyki i łańcuszek... Tak to maksimum, mimo, że "subtelne". Nie mam tym razem butów, bo zawsze coś z nimi nie tak ;). Tak na poważnie, to robiłam zdjęcia późno i nie miałam już ochoty wracać do lodowatego ganku po buty ;(. 
 -----------

Prezentacja na MaMi: 

Lauren Aquilina | Lovers or Liars 
 
/\
oczko
;) 
 ___________________________
Jedną z kilku rzeczy, które kojarzą mi się z grudniem jest znak internetowych czasów "#vlogmasy"<3. Gdy robię rano makijaż, ubieram się itd. towarzyszy mi Ingrid , pomagają mi w tym youtube i smartfon. Tak to nie jest typowe przygotowanie do świąt, ale zdecydowanie umila mi dzień i sprawia, że mam rano powód do uśmiechu;) .
 
 -----------------------
Zrób głęboki wdech,
zwolnij chodź na chwilę

xXx

MaMi
 

*
0 komentarze:

Prześlij komentarz