26 maj 2015

A touch of elegance

Witam Was Kochani

Nie tracąc czasu, od razu przechodzę do przemyśleń na dziś :)...

---
Daj sobie czas na ocenę własnych decyzji...
To coś czego zdecydowanie staram się ostatnio nauczyć.
Podejmując kolejne wybory i ładując się z całym swoim życiowym balastem do nowego środowiska (nawet jeżeli zmiany nie są potężne)chcąc nie chcąc, od razu zaczynasz oceniać swoją decyzję pod kontem negatywów i pozytywów. Jeszcze się dobrze nie zaczęło, a my już oczekujemy od siebie konkretnych wyników, jeżeli ich nie ma, zaczynamy z marszu powątpiewać w swoje wybory, w siebie, we wszystko co spowodowało, że jesteśmy właśnie tu a nie gdzie indziej. Może gdybyśmy dali sobie czas, zyskalibyśmy więcej? Bez zbędnego szarpania się, ciągłego wymagania od swojej własnej osoby najlepszego, ciągłych pytań: czy zrobiłem dobrze? Może bez tego wszystkiego docenilibyśmy w inny sposób każdą wolną minutę, spojrzeli na wszystko z dystansu, może częściej na naszych twarzach pojawiałby się beztroski uśmiech...
Daj sobie czas na ocenę własnych decyzji, a kiedyś przyjdzie dzień gdy podziękujesz samemu sobie, za każdą minutę wytchnienia od samooceny.
----

Prezentacja na MaMi: 


Lily Allen - Somewhere only we know 

===
Dane dotyczące stroju:
Wszystko już Wam znane, tak więc pragnę tylko dodać, że udało mi się już kilka razy odszukać zastosowanie dla tego problematycznego sweterka. Tak więc plus dla niego a brawo dla mnie. . Spódnicę nosiłam raptem kilka razy, bo raczej nie sprawdza się na każdą okazję, ale za to starczy na dłużej.

---
Daj sobie czas,
nie poganiaj siebie.

XxX

MaMi

instagram.com/world_of_mami/
www.world-of-mami.pinger.pl
www.facebook.com/pages/MaMi/829353627087669 

1 komentarz:

  1. Love,love,love,love, your look!!!


    http://estilomello.blogspot.com.br/

    OdpowiedzUsuń